Epiliatorių pasirinkimas

Taigi šiandieniniai prietaisai suteikia galimybę procedūras atlikti namuose, todėl visai nebūtina vykti į grožio saloną. Plaukelius šalinkite sau patogiu metu, o efektas bus toks pats puikus. Tiesa, salonuose esantys prietaisai įprastai būna galingesni, pritaikyti masiniam naudojimui. Tuo tarpu savarankiškam naudojimui skirti prietaisai įprastai būna šiek tiek paprastesni. Rezultatas priklausys nuo plaukelių storumo, jūsų odos spalvos, prietaiso galingumo ir, žinoma, procedūrų skaičiaus.

Mechaniniai epiliatoriai

Populiariausias ir geriausiai žinomas yra mechaninis arba kitaip vadinamas klasikinis epiliatorius. Šis prietaisas turi galvutę, kuri yra su diskais arba pincetais. Veikdama epiliatoriaus galvutė sukasi, o diskai arba pincetai atsidarydami ir užsidarydami išrauna plaukelius.

Šių epiliatorių pasirinkimas labai platus, prietaiso funkcijos priklauso nuo epiliatoriaus kainos ir modelio. Geriausi klasikiniai epiliatoriai turi sausą ir drėgną plaukelių šalinimo galimybę, kelis greičių pasirinkimus, masažinę sistemą, šaldymo elementą, papildomus antgalius – itin jautrioms zonoms epiliuoti, antgalį–kirpiklį, kuriuo patrumpinsite itin jautriose vietose esančius plaukelius. Taip pat didžioji dauguma šiuolaikinių epiliatorių turi įkraunamą akumuliatorių arba veikia su baterijomis, todėl šalinti nepageidaujamus plaukelius galėsite bet kur, ne tik ten, kur yra rozetė, o laidai netrukdys procedūrai.

Vienas didžiausių mechaninio epiliatoriaus minusų, jis nepašalins itin trumpų plaukelių, todėl prieš procedūrą jie turi būti gerokai ataugę. Taip pat epiliatorių geriausia naudoti vakare, nes jis šiek tiek suerzina odą, ji gali parausti, išberti. Todėl per naktį oda nurims, o ryte galėsite džiaugtis geriausiu rezultatu. Plaukelius šalinant epiliatoriumi jie neatauga iki 4 savaičių.

Geriausias epiliatorius turėtų turėti šaldymo elementą arba masažinę sistemą, kad šalinant plaukelius mažiau skaudėtų, o po procedūros nuramintų odą. Taip pat pravers galvutė itin jautrioms kūno sritims, pavyzdžiui bikini zonai arba pažastims, kad ir taip jautri oda būtų kuo mažiau dirginama.

 

Fotoepiliatorius

Šie epiliatoriai suteikia galimybę grožio saloną perkelti į savo namus. Fotoepiliatoriaus lempų šviesa apšviečia odos plotą, kuriame esantys plaukų folikulai sugeria infraraudonųjų spindulių skleidžiamas bangas. Taip yra pažeidžiami plaukelio folikulai, slopinamas jų augimas, kurie ilgainiui visai sunyksta. Kad būtų pasiektas geriausias rezultatas, fotoepiliatorius turi būti naudojamas ilgesnį laiką. Procedūrų skaičius priklauso nuo plaukelių storio, kiekio, odos spalvos. Tačiau pirmuosius pokyčius turėtumėte pastebėti jau po kelių procedūrų.

Vienas esminių fotoepiliatorių minusų – pakankamai aukšta kaina. Tačiau visgi verta investuoti į prietaisą, nes jį naudosite ilgai, taip pat fotoepiliatoriai tinkami ir vyrams, juo galima šalinti nepageidaujamus plaukelius ir veido strityje. O susumavus procedūrų kainas grožio salone, galutinė kaina ir investicija tikrai atsipirks.

Perkant fotoepiliatorių svarbu atkreipti dėmesį į tokias technines savybes kaip: šviesos blyksnių skaičius per minutę, ar yra odos atspalvio jutiklis šviesos impulsų intensyvumo sureguliavimui, prietaiso veikimo režimai.

Tiesa, fotoepiliatorius geriausiai tiks šalinant rudus, juodus ar tamsiai geltonus plaukelius. Tačiau prietaisas netinkamas norint pašalinti žilus, labai šviesius arba rausvus plaukelius. Taip pat prietaisas neatliks savo funkcijos, jeigu oda iš prigimties yra tamsi.

<a href="https://drive.google.com/file/d/1heskVatfE0CTG_OoZy9BzPmWm20qiRqP/view?usp=drive_link">Naudotojo instrukcija - Atsisiųsti</a>

 

Zurück zum Blog